تازه های جهان SECRETS

تازه های جهان Secrets

تازه های جهان Secrets

Blog Article

این در حالی است که اسرائیل روز چهارشنبه به حملات هوایی خود به رفح ادامه داد و ارتش این کشور نیز اعلام کرد نیروهای زمینی‌اش «حملات هدفمند» در این شهر در جنوب غزه را انجام داده‌اند.

نوشته شده توسط مجتبی آستانه ۱ بهمن ۱۴۰۱ مشاهده مطالب بیشتر تازه‌‌ترین ویدئوها

او گفته بود «همه حرف ما این است که علیرغم اینکه [توماج صالحی] در زمره مشمولین عفو ۱۴۰۱ بوده است اما نه تنها عفو نشده بلکه [برای او] حکم اعدام صادر شده است.»

گوشت مزه دار شده معمولا با سیر و پیاز خرد شده گریل می شود و در برگ کاهو پیچیده می‌شود. چاشنی کنار این غذا سس فلفل تند است.

دوست عزیز روزانه حداقل یک مطلب دستور آشپزی از خوشمزه ترین غذاهای ایرانی در مجله کوروش منتشر می شود. در بخش آشپزی مجله طرز تهیه غذاهای مورد علاقه تان را جستجو کنید

حزب‌الله نیز اعلام کرد دست کم ۱۰ حمله به مواضع ارتش اسرائیل انجام داده و با پهپادهای حامل مواد منفجره به یک مقر فرماندهی ارتش اسرائیل در روستای مرزی یاعارا و با موشک‌های نیرومند «برکان» نیز به پادگان نظامی بیرانیت حمله کرده است.

مقامات جمهوری اسلامی با هدف بازگرداندن گشت ارشاد به خیابان‌های ایران، از روز شنبه ۲۵ فروردین برخورد خشن با زنان مخالف حجاب اجباری و مردان حامی آنها را دوباره آغاز کرده‌اند.

*ماهی سادرین کبابی یا سرخ شده: ماهی ساردین روی چوب کباب می‌شود یا در روغن سرخ می‌شود و کمی هم نمکین است.

روز جهانی غذا

کلیه شرایط و ضوابط دیجیاتو را مطالعه کرده‌ام و آن‌ها رو می‌پذیرم. ساخت حساب کاربری جدید

او تاکید کرد که این طرح «پس از سخنان» علی خامنه‌ای رهبر جمهوری اسلامی در دستور کار پلیس قرار گرفته است.

شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.

*دن دن مین: ترکیبی از رشته فرنگی مزه‌دار شده با ترشی و همراه با گوشت چرخکرده که با روغن چیلی درست می‌شود.

خبرگزاری رویترز می‌نویسد سه شرکت بیمه «زوریخ امریکن»، «لیبرتی میوچوال» و «گرِیت امریکن» منابع از دادگاه سان فرانسیسکو خواسته‌اند که درخواست غرامت شرکت شورون از این شرکت‌های بیمه را رد کند.

Report this page